telefon kontakt

Nasze zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w dwóch chatkach góralskich

Czytaj więcej

Okolica chatek

Chatki są położone w otulinie
Gorczańskiego Parku Narodowego

Czytaj więcej

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zakwaterowaniem.

Nasza galeria

Chatka góralska 6 osobowa

Na zewnątrz

Chatka ulokowana jest w leśnej zatoczce z dwóch stron otoczonej małymi wąwozami, dzięki czemu jej mieszkańcy zyskują prywatność. Do domku przybudowany jest sporej wielkości drewniany taras na którym można się rano wygrzewać.

Parter

Parter został stworzony jako część wypoczynkowo- kuchenna . Jest on wyposażony w urokliwy kominek oraz całe niezbędne wyposażenie kuchni, a mianowicie: kuchenka, lodówka, zlewozmywak, sztućce, nakrycia oraz garnki i patelnie. Na parterze znajduje się również przestronna łazienka z toaletą, prysznicem oraz umywalką.

Piętro

Na piętrze znajduje się część sypialna składająca się z dwóch pokoi , jeden dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim drugi czteroosobowy. Jest możliwość dostawienia dwóch miękkich materaców gimnastycznych. W czasie długich wieczorów będzie nam umilać czas telewizor znajdujący się na wyposażeniu.

Ogrzewanie

Stałą temperaturę w domku zapewnia pełna izolacja ścian, podług oraz dachu, ogrzewanie gazowe oraz stylowy kominek który rozprowadza powietrze po całym domku.

Wypoczynek i rekreacja

Chatka położona jest na stoku narciarskim 50 metrów od wyciągu orczykowego Ski-lubomierz. Ulokowanie na szlaku górskim w stronę Turbacza (najwyższej górze Gorczańskiego Parku Narodowego) pozwala w sezonie wiosennym, letnim oraz jesiennym odbywać piesze wędrówki.

Cennik

W cenę wliczone są media, oraz drewno zużyte do palenia w kominku. Cena nie jest uzależniona od ilości osób mieszkających w chatce, jednak ilość ta nie może przekraczać 6 osób.