telefon kontakt

Nasze zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w dwóch chatkach góralskich

Czytaj więcej

Okolica chatek

Chatki są położone w otulinie
Gorczańskiego Parku Narodowego

Czytaj więcej

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zakwaterowaniem.

Nasza galeria

Nasze zakwaterowanie. spis

Krótki opis apartamentów.

W naszym obiekcie znajdą Państwo 3 luksusowe i komfortowe apartamenty oraz chatka góralska mogące pomieścić od 6 do 10 osób. Każdy z nich zaaranżowany został w innej tonacji kolorystycznej – znajdą tu coś dla siebie miłośnicy wina białego i czerwonego. Każdy z apartamentów wyposażony jest w ręczniki (50×95), bezprzewodowy Internet oraz telewizor.

Warunki zakwaterowania.

Minimalny okres, na jaki można wynająć apartamenty w sezonie letnim oraz zimowym to 2 doby. Wynajem na 1 dobę możliwy jest jedynie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej i tylko w okresie letnim. Cena jest wówczas indywidualnie ustalana. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 13:00 i kończy o godzinie 11:00. Godzinę przyjazdu oraz odbioru kluczy należy uzgodnić z właścicielem, jako, że obiekt nie posiada recepcji. Warunkiem zakwaterowania jest wpłata zaliczki w wysokości 30% kwoty za cały pobyt. Uiścić należy ją w przeciągu 3 dni od momentu zgłoszenia rezerwacji. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z noclegów.

*Poniższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.